Nederlandse werkgever in IPS Supported Employment Newsletter
26 september 2019
Onlangs verscheen het herfstnummer van de IPS Supported Employment Newsletter van het IPS Employment Center (Rockville Insitute). Daarin staat een bericht over Els van Zanten van Albert Heijn en IPS-trajectbegeleider Erik Kruijff op basis van een interview met hen dat enige tijd geleden op deze site gepubliceerd werd.
Leuk om onze Nederlandse situatie zo verwoord te zien in een nieuwsbrief die de hele wereld rondgaat. Ook andere landen worden er in gepresenteerd, zoals Norwegen, Denemarken, Italië en Nieuw-Zeeland.
In de nieuwsbrief wordt tevens een Special issue over IPS aangekondigd van het internationale tijdschrift Psychiatric Rehabilitation Journal dat in het voorjaar van 2020 zal verschijnen.
Download IPS Supported Employment Newsletter
Meer Nieuws
![]() |
CORAL beslishulp en stigma-bewustwordingstraining vergroten baankans voor mensen met psychische problemen 03 augustus 2023 |
![]() |
IPS op verzoek mogelijk voor cliënten met een IVA of Wajong DGA-uitkering 25 juli 2023 |
![]() |
Verslag Platform IPS van 2 juni 2023 29 juni 2023 |
